Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tjetër aksident në “superstradën e vdekjes”, një i plagosur
English

Tjetër aksident në “superstradën e vdekjes”, një i plagosur

Krujë, 14 qershor NOA – Pas aksidentit të paradites një tjetër incident rrugor ka ndodhur në superstradën Fushë Krujë – Laç rreth orës 13.00 të ditës së sotme, raporton korrespondenti i agjencisë NOA.

Në aksident janë përfshirë një automjet tip Benz me targa SH 5840 E, i cili sipas policisë ka dalë nga korsia e tij dhe është përplasur me automjetin tip Audi me targa BR 9007 A të drejtuar nga B.L., 50 vjeç, nga Berati.

Së bashku me 50-vjeçarin beratas në automjet udhëtonte si pasagjer P.Gj.nga Tirana dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar në krahun e djathtë. I plagosuri ka marrë ndihmë mjekësore në Ambulancën e qytetit Fushë Krujë.

Më herët sot, një tjetër aksident me tre të plagosur, ndodhi në aksin rrugor nacional Fushë Krujë – Krujë.

r.n/NOA

KOMENTE