Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 110, 20 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.50 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 110, 20 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.50 Lekë

TIRANË, 18 Qershor /ATSH/. - Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 110.20 lekë dhe u shit me 110.80 lekë, ndërsa një euro u ble me 136.50 lekë dhe u shit me 137 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 110.20 110.80 Monedha europiane 136.50 137.00 Franga zvicerane 96.60 97.10 Paundi britanik 162,00 162.40 /e.xh/
KOMENTE