Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI SHQIPERI -TURQI; BASHKËPUNIM I NGUSHTË NË FUSHËN E MBROJTJES NË DHËRMI SEZONI VEROR TASHMË KA FILLUAR TOPI: DUHET TË MARRË FUND SHFRYTËZIMI PA KRITER I PASURIVE NATYRORE LSI: TRYEZË NDËRPARTIAKE PËR NDRYSHIMET NË KODIN ZGJEDHOR TOPALLI: OPOZITA TË BASHKËPUNOJË PËR REFORMAT META: GJERMANIA MBËSHTET SHQIPËRINË PËR INTEGRIMIN NË BE PD: PARTIA SOCIALISTE TË DISTANCOHET NGA ELEMENTËT KRIMINALË PS: EKONOMIA E VENDIT ËSHTË TKURRUR KËSHILLTARËT E PD, RAMA PËRGJEGJËS PËR TRAFIKUN E TIRANËS TOPALLI: ARTIN SHQIPTAR TA BËJMË TË NJOHUR JASHTË VENDIT SITUATA POLITIKE/ ANASTASI: KUSHTETUTA KA HAPESIRAT E NEVOJSHME PER ZGJIDHJEN E SITUATES POLITIKE NEGOCIATORI EUROPIAN, JOSEPH DAUL, JAVEN E ARDHSHME PER VIZITE ZYRTARE NE TIRANE LAJME NGA BOTA LINDJE E MESME - EHUD BARAK DO TË TAKOHET ME BAN KI-MOON DHE HILLARY CLINTON NË SHBA TURQI - PKK KËRCËNON PËR SULME NË TË GJITHA QYTETET E VENDIT MERKEL: KA ARDHUR KOHA PËR KONSOLIDIM TË BUXHETEVE EVROPIANE MALAVI-KOSOVE: PRESIDENTI MUTHARIKA PREMTON ANGAZHIM PER NJOHJE TE REJA NGA SHTETET E UNIONIT AFRIKAN EKONOMI - OBAMA SHPREH KËNAQËSINË PËR VENDIMIN E KINËS LIDHUR ME MONEDHËN E SAJ MEDVEDEV: RUSIA E SHQETËSUAR PËR TË ARDHMEN E EUROS AHANI: SANKSIONET E BE-së NUK DO TË PENGOJNË IRANIN PËR PROGRAMIN BËRTHAMOR BIRMANI - DISIDENTJA E NJOHUR AUNG SAN SUU KYI FESTON 65-VJETORIN E PRIVUAR NGA LIRIA KOMENT - MEDIA DHE ANALISTËT KRITIKOJNË FJALIMIN E VENDOSUR, POR TË PAQARTË TË OBAMËS PËR NDOTJEN NGA NAFTA UASHINGTON - SHBA DHE KUBA DISKUTOJNË PËR IMIGRACIONIN EKON - RUSIA PËRFSHIN MAQEDONINË NË GAZSJELLËSIN ''SOUTH STREAM'' /a.ke/
KOMENTE