Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Afrikë e Jugut: Paris Hilton lirohet nga akuza për marrje droge
English

Afrikë e Jugut: Paris Hilton lirohet nga akuza për marrje droge

Johanesburg, 3 korrik, NOA – Nuk mbetet pa ngjarje edhe në Afrikën e Jugut, trashëgimtarja e njohur e Hiltonëve, Paris Hilton.

Paris Hilton, është arrestuar në qytetin Port Elizabeth në Afrikën e Jugut, pasi dyshohet se ka marrë marihuanë, por më pas policia e ka liruar atë.

Paris Hilton u arrestua dje pas ndeshjes Brazil-Holandë, 1-2.

Policia e Johanesburgut, deklaroi se një shok i saj kishte marrë drogë, dhe jo Paris.

Sipas policisë, për trashëgimtaren e pasur, e cila është gjithnjë në kërkim të kameras, nuk ka asnjë akuzë.

Vetë, Paris Hilton e shpenguar siç jeton, shtoi pas ngjarjes se “e dua Afrikën e Jugut, pikërisht edhe për këtë botëror”.

mit/NOA
KOMENTE