Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ekstradohet Nga Italia Një Shtetas I Dënuar Për Vrasje
English

Ekstradohet Nga Italia Një Shtetas I Dënuar Për Vrasje

TIRANË, 3 Korrik/ ATSH/- Si rezultat i bashkëpunimit dhe shkëmbimit të informacionit ndërmjet Zyrës Qendrore Kombëtare Interpol Tirana me Interpol Romën, është bërë i mundur sot ekstradimi i shtetasit shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, Frrok Servat Koceku, 35 vjeç, lindur në Dibër. Burime nga Policia e Shtetit bëne të ditur se, "Frrok Kocekun, Gjykata e rrethit Dibër me vendim të datës 11.06.1998 e ka dënuar me 15 vjet burg për veprën penale të "Vrasjes me paramendim". /s.d//a.ke/
KOMENTE