Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Korçë, plagoset rëndë me thikë një i ri, tre autorët në kërkim
English

Korçë, plagoset rëndë me thikë një i ri, tre autorët në kërkim

Korçë, 3 korrik, NOA – Një konflikt për motive të dobëta në qytetin e Korçës ka lënë të plagosur me thikë , 21 vjeçarin D.Isufi, i cili ndodhet në reanimacionin e qytetit në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas burimeve nga policia e qytetit, ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit të Korçës, në mjediset e një lokali ku ndodhej i plagosur dhe personat që e kanë kanosur atë me thikë.

Policia e Korçës ka identifikuar autorët e ngjarjes 31 vjeçarin Jani Kovaçi; 25 vjeçarin Marko Hysolli dhe 34 vjeçarin Tomor Prifti që të tre nga qyteti i Korçës.

Pasi të tre autorët janë larguar nga vendngjarja, policia e qytetit të Korçës është vënë në kërkim të tyre.

mit/NOA
KOMENTE