Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 108.30 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 108.30 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136 Lekë

TIRANË, 3 Korrik /ATSH/. - Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 108.30 lekë dhe u shit me 108.80 lekë, ndërsa një euro u ble me 136 lekë dhe u shit me 136,50 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 108.30 108.80 Monedha europiane 136.00 136.50 Franga zvicerane 103.50 104.10 Paundi britanik 165,90 166.30 /e.xh/
KOMENTE