English

Bobbi Eden: Nëse Holanda fiton, seks oral me të gjithë fansat e mi në Twitter

Holandë, 9 KORRIK, NOA- Quhet Bobbi Eden ka lindur në Aja dhe është një pornostar e famshme holandeze. Në mbështetje të skuadrës së Bert Van Marvijk ajo ka premtuar se do të bëjë seks oral me të gjithë fansat e saj në rrjetin social Twitter nëse Holanda fiton të dielën.

Bobbi shkruan: “Në qoftë se Holanda do të fitojë kampionatin, unë premtoj se unë do të bëj seks oral me të gjithë fansat mi”.

Por Bobbi duket se ka një problem, numri i fansave të saj vjen gjithnjë duke u rritur. (Deri tani janë 20.500 nga 3600 në momentin e ofertës).

Natyrisht Bobbi është detyruar të kërkojë ndihmë nga mikeshat e saj Vicky, Gabby e Misshybrid, por kjo duket se nuk i ka kënaqur të gjithë fansat.

a.e/NOA

KOMENTE