English

Dy vajza tentojnë të thithin organin gjenital të një 21 vjeçari me fshesë korenti, arrestohen

Londër, 9 Korrik, NOA -Janë paraqitur në gjykatë duke qeshur Paige Sharp e Danielle Sinclair, 16 e 17 vjeçe. Vajzat janë cilësuara “sadiste” nga mediat britanike pasi ështe zbuluar se djali ishte me të meta mendore. Të dyja, pasi e kanë joshur e kanë çuar të riun, në banesën e tij në Arbroath, pranë Dundee, e kanë fyer dhe goditur me grusht në fytyrë, e më pas e kanë sulmuar me një fshesë korenti duke dashur “ti thithin” më parë sytë e pastaj organin gjenital. Të tre, sipas asaj që është zbuluar deri më tani gjatë gjyqit, kishin përdorur një lloj droge e ngjashme me drogën “meow-meow”: një droge e re sintetike e përdorur nga të rinjtë në Britaninë e madhe pasi kanë zbuluar se mund ta blejnë ligjërisht në internet.

Vajzat janë mbrojtur duke thënë se 21 vjeçari ishte përpjekur që të ngacmoje një nga ato, dhe reagimi i tyre kishte qenë i tillë nga zemërimi, por i riu, i ka mohuar akuzat.

Avokati mbrojtës i një prej dy vajzave e ka cilësuar sulmin "të pështirë", duke shtuar se klientja e tij "ndihet keq për atë që bëri”.

a.e./NOA

KOMENTE
 • Flori Dauti16:26 - 17 Nëntor 2011
  sa te peshtira qe qenkan
 • Arlinda15:41 - 17 Nëntor 2011
  waa sa t'pashpirtaaaaaaaa kto gocat
 • Antonio Corttes18:34 - 16 Nëntor 2011
  aaaa hajde te ma thithni nje her dhe mua....hehehehe
 • Spahiu Anormal19:20 - 15 Nëntor 2011
  MOS BRE CUCA SE JU DUHET.... :)