Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI SHQIPËRIA, VENDI QË ËSHTË TRANSFORMUAR MË SHUMË NË GJITHË RAJONIN DURRËS: SHKRIMTARI, PËRKTHYESI DHE REGJISORI GJERGJ VLASHI, NJË ROMAN SATIRIK NË 82-VJETORIN E LINDJES MOZAIKU I MHK-së, TURKU: VEPËR E RRALLË E TRASHËGIMISË SONË KULTURORE PS: TOPALLI TË JAPË SHPJEGIME PËR PASURINË E SAJ GRUPI PARLAMENTAR I PS-së MANDATON GRAMOZ RUÇIN PËR NEGOCIATAT ME PD-në TOPI NGUSHËLLON FAMILJARËT E MJEKUT TË NJOHUR ARQILE BOTI META: PS TË BASHKËPUNOJË ME PD PËR ZBATIMIN E REZOLUTËS SË PE-së PRESIDENTI TOPI FTON MBRETIN E SPANJËS, HUAN KARLOS, TË VIZITOJË SHQIPËRINË SHQIPËRIA, VENDI MË TËRHEQËS NË RAJON PËR INVESTIME PRESIDENTI TOPI DEKRETON SHPALLJEN E DY LIGJEVE WITHERS DHURON 500 TITUJ LIBRASH PËR BIBLIOTEKËN KOMBËTARE ATSH DHE GTZ MUNDESI BASHKEPUNIMI DY PALESH META: KËRKESA E PS-së PËR TRANSPARENCË, ALIBI PËR DËMTIMIN E ZGJEDHJEVE TË ARDHSHME PS: QEVERIA E KA ZHYTUR VENDIN NË KRIZË NESËR TAKIMI PD-PS PËR HETIMIN E ZGJEDHJEVE SHQIPËRIA DHE KOSOVA, BASHKËPUNIM PËR SIGURINË DHE SHËNDETIN NË PUNË BUXHETI I RISHIKUAR I JEP PËRGJIGJE PRESIONEVE TË KRIZËS GLOBALE MBI EKONOMINË E VENDIT LAJME NGA BOTA EKON - GREQIA E KËNAQUR NGA PROJEKTI I BONOVE TË THESARIT SHBA - OBAMA PREZANTON PLANIN E PARË KOMBËTAR PËR LUFTËN KUNDËR SIDA-s FRANCË - PARLAMENTI MIRATON LIGJIN PËR NDALIMIN E MBAJTJES SË BURKËS NË VENDET PUBLIKE KOSOVË - THAÇI: IMAZHI I SHTETIT NDËRTOHET DUKE LUFTUAR KORRUPSIONIN PERSONAZH - ERDOGAN LIDERI MË I RUAJTUR I RAJONIT FRANCË - SARKOZY PRET KREUN E DIPLOMACISË SAUDITE SAOUD AL-FAYÇAL LINDJE E MESME - BE DHE AUTORITETI PALESTINEZ KRITIKOJNË IZRAELIN KOSOVË - SEJDIU URON PRESIDENTIN SARKOZY PËR DITËN KOMBËTARE TË FRANCËS SHBA - ARRESTOHET SPIUNI I 12-ë I IMPLIKUAR NË SKANDALIN E "007"-ave RUSE ITALI - OKB KUNDËR PROJEKTLIGJIT PËR PËRGJIMET EUROSTAT: 10.3 PËR QIND KONSUMI I ENERGJISË SË RINOVUESHME /a.ke/
KOMENTE