Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sport: Mihajlovic, Jemi Si Milani, Roma E Juventus
English

Sport: Mihajlovic, Jemi Si Milani, Roma E Juventus

TIRANE, 16 Korrik/ATSH-ANSA/. - "Fiorentina meriton nje vend mes kater ekipeve te para qe luajne ne Ligen e Kampioneve", keshtu eshte shprehur trajneri Sinisa Mihajlovic. "I kemi te gjitha mundesite qe te jemi ne pozicionet e para, ashtu si dhe Milan, Juve, Roma e Palermo", ka deklaruar ai. Ekipi i Fiorentines ka nisur dje pasdite ne Cortina stervitjen e pare. Nderkohe, sot pritet ardhja e Artur Boruc, portieri polak i Celtic. /a.ke/
KOMENTE