English

Sport: Zenga, Te Drejtoj Interin, Po, Por Tani Nuk Eshte Momenti

TIRANE, 16 Korrik/ATSH-ANSA/. - "Me Interin kam luajtur 500 ndeshje dhe me pyesni nese mendoj qe ta drejtoj kete ekip, une ju them, perse jo, por tani nuk eshte momenti", keshtu eshte shprehur ish-portieri i Interit dhe perfaqesueses italiane. "Por, une jam profesionist dhe per momentin kam nje kontrate per drejtimin e skuadres arabe Nassr Saudi Club", ka deklaruar Zenga. /a.ke/
KOMENTE