English

Titujt E Lajmeve Kryesore Të Transmetuara Ditën E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI Shkodër, mbi 200 mijë pushues këtë fundjavë në Velipojë Fluks emigrantësh në Kapshticë, rreth 5000 persona hynë brenda një dite Kosovë - Ministri Hyseni takon nesër në Nju Jork Ban Ki-Moon Durrës: Disa mijëra pushues në plazhet e vijës bregdetare të qarkut LSI; Partia Socialiste të kontribuojë pozitivisht për ekonominë e shqiptarëve Tokë 'e mbarë' në jug Freski dhe mesjete në Voskopojë Te parët e Nënë Terezës kane jetuar edhe në Shkodër LAJME NGA BOTA Rusi - Tre policë të vrarë nga dy sulme rebele në Kaukaz Kanada - Dy zjarrfikës të zhdukur nga zjarret në Vankuver Pakistan - Arrin në mbi 1100 viktima bilanci i përmbytjeve në vend Gates: Tërheqja amerikane nga Afganistani në 2011 do të jetë e kufizuar Soft News - Itali - Zgjidhet në Toskani miss ''e bukura ... Mbipeshë''!!! ''Washington Post'': SHBA parashikon vendosjen e një sistemi anti-raketë në Evropën Jugore Afganistan - Holanda nis tërheqjen e trupave nga Uruzgani Rusi - Zjarri shkatërron 100 000 hektarë pyje me pisha në Lindjen e Largët
KOMENTE