English

Sport: Inter - Benitez: Kemi Dhene Mesazhet E Para Te Mira

TIRANE, 3 Gusht/ATSH-ANSA/. - "Ne Baltimore Interi demonstroi nje futboll te mire. Besojme se i kemi dhene mesazhet e para te mira presidentit Moratti dhe tifozeve". Keshtu deklaroi trajneri i Interit, Rafa Benitez, ne nje interviste per Inter Channel, lidhur me miqesoren e fituar ne SHBA 3-0 ndaj Manchester City. "Eshte nje mesazh nga ana ime dhe mendoj se eshte edhe nga ana e futbollisteve, per te deshmuar punen e mire qe eshte bere dhe kete kerkojme gjithnje gjate kampionatit", u shpreh tekniku. /a.ke/
KOMENTE