Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Allegri: Milani do të jetë i madh me Dinhon në top-formë
English

Allegri: Milani do të jetë i madh me Dinhon në top-formë

Milan, 14 Gusht, NOA - Në një intervistë të gjatë për "Giornale", tekniku aktual i Milanit Massimiliano Alegri ka bërë të ditura disa pjesë të projektit të tij në këtë skuadër dhe kjo në lidhje me skemat dhe lojtarët që ka në drejtim, ku në veçanti për Ronaldinjon.

"Vjen nga një sezon shumë i mirë, por nuk ka bërë gjithçka. Jam shumë i sigurt se blerja kryesore e ekipit tonë është kthimi në top-formë i Dinhos", - tha Alegri.

Mesazhi që ka dashur të përcjellë tekniku kuq e zi tek lojtarët e tij është tepër i qartë ku ai thekson se me një motivim të madh nga ana e tyre, Interi nuk është shumë larg. r.b/NOA

KOMENTE