English

Murgeshat irlandeze i shpallin luftë Morgan Stanley

Los Anxhelos, 14 Gusht, NOA - Deri tani, nuk ka ardhur asnjë fjalë zyrtare, por për Beckham mund të themi se zhgënjimi e ka pushtuar lojtarin dhe kjo pasi tekniku Capello i mbylli dyert për një rikthim të spiceboy në përfaqësuesen angleze duke e konsideruar atë si një lojtar të vjetër.

Anglezi i Los Anxhelos ka shfaqur të gjithë zhgënjimin e tij dhe kjo në lidhje me sjelljen e Capellos në fjalët e thëna në një deklaratë për mediat angleze.

Kështu Beckahm ka refuzuar për të zhvilluar ndeshjen miqësore e cila do të kryhej në nder të tij dhe kjo si një ndeshje lamtumire. Mund të themi se kjo ka qenë një çështje zemërimi dhe nderi për ish-lojtarin e Manchester United. r.b/NOA

KOMENTE