Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Trezeguet drejt Spanjës, fashiten zërat për tek Liverpuli
English

Trezeguet drejt Spanjës, fashiten zërat për tek Liverpuli

Romë, 24 gusht 2010 NOA - Pas zërave të fundit që flisnin për një interesim të Liverpulit në drejtim të sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, tashmë kanë mbërritur dhe deklaratat e para të agjentit të sulmuesit francez.

“Për David ekzistojnë disa oferta. Nuk është vetëm Liverpuli, pasi janë dhe shumë klube spanjolle si Real Saragozza dhe Hercules, që kanë shfaqur interes për të. Jemi duke kontrolluar çdo ofertë dhe vetëm ditët në vazhdim mund të merret një vendim, që shpresojmë të jetë i duhuri”, - deklaroi ai.

Kujtojmë se kontrata që e lidh Trezeguet me klubin juventin skadon në vitin 2011. r.b/NOA

KOMENTE