Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vazhdojnë çudirat në merkaton e Juventusit
English

Vazhdojnë çudirat në merkaton e Juventusit

Çuditë nuk kanë të mbaruara në këtë sezon merkatoje të Juventusit, ku tashmë me sa duket një tjetër lojtar është afruar në skuadër dhe dy të tjerë brenda saj priten të largohen.

Kështu me sa është bërë e ditur Antonio Di Natale është një lojtar i Juventusit dhe drejtuesit bardhë e zinj e kanë marrë atë për një shifër rrotull 7 milionë eurove.

Ndërkohë bëhet e ditur se nga Gjermania Volfsburg nuk ka hequr dorë nga Diego dhe këtë herë është paraqitur me një ofertë e cila ka kënaqur bardhë e i zinjtë pasi klubi ka paraqitur një shifër prej 20 milionë eurosh në drejtim të Juventusit. Ofertë, e cila me sa duket është pranuar dhe Diego është shumë pranë largimit.

Një tjetër veteran i kësaj skuadre, i cili mban emrin e Davide Trezeguet pritet të largohet dhe orët e fundit flasin për një transferim të mundshëm të tijin tek Hercules.

Lëvizje të shumta në merkaton e Juventusit këto ditë të fundit para mbylljes së saj, ku ende çdo gjë nuk është konfirmuar dhe lëvizje të tjera priten të ndodhin.

r.b/NOA

KOMENTE