English

Arrestohen trafikantë të drogës, mes tyre dhe një italian

Tiranë, 27 gusht, NOA – Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme tre persona të përfshirë në trafik droge. Burime nga Policia e Tiranës thanë se arrestimi i tyre është bërë gjatë orëve të para të mëngjesit.

Mes të rinjëve të arrestuar është dhe një shtetas italian. Policia mendon se grupi i ndaluar është pjesë e një rrjeti trafikantësh që e transportonte drogën nga Shqipëria drejt vendit fqinjë nëpërmjet rrugëve të ndryshme.

a.k/NOA (vijon...)

KOMENTE