English

Thërret policinë: "Më vodhën mariuanën", arrestohet

SHBA, 28 gusht, NOA - I zemëruar dhe i mbetur keq pasi ka zbuluar se i kishin vjedhur mariuanën, Calvin Hoover nga Salem, Oregon (SHBA) ka thirrur policinë. Hoover ka lajmeruar policinë e Marion County për të denoncuar faktin se ndërkohë që ai kishte qenë për drekë në një lokal të vogël, dikush kishte hapur kamionin e tij dhe i kishte vjedhur të hollat, xhaketën e tij, si dhe një "sasi të vogël mariuane".

Ka qenë një thirrje telefonike e cila e ka vënë në telash të riun 21 vjeçar nën efektin e alkoolit.

a.e./NOA

KOMENTE