English

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova, pasioni vazhdon

Miami, 9 shtator NOA - Janë në një lidhje prej 10 vitesh, që kur ai e kërkoi të merrte pjesë në videoklipin e këngës së tij “Escape”. Mund të themi se është diçka e rrallë për botën e showbiz, pasi midis Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova pasioni vazhdon të jetë i pranishëm dhe çifti kalon momente të shkëlqyera në prani të njëri tjetrit.

Të dy janë fotografuar në Miami, në momentin kur po hipnin në bordin e një motoskafi. Ylli i popit kishte veshur një bluzë blu ndërsa bukuroshja ruse me një bikini mjaft të bukur.

Duke qëndruar në zërat e fundit mund të themi se këngëtari dhe sportistja ruse janë duke menduar për një martesë dhe kjo edhe pse kohët e fundit vetë ata kishin deklaruar se nuk e shikonin si të nevojshme një bashkim të tillë ndërmjet tyre.

r.b/NOA

KOMENTE