English

Eva Mendes seksi edhe në rolin e së “çmendurës”

Tiranë, 9 Shtator NOA - Tepër seksi dhe me një fizik që të lë pa frymë, madje kjo dhe kur Eva Mendes është në rolin e një vajze të çmendur. Aktorja faktikisht ka pozuar për “Vs Magazine” nën objektivin e Ellen Von Unwerth, i cili e ka transformuar atë në një të “ç’ekuilibruar”, që tenton të largohet dhe ndiqet nga një infermiere.

“Të gjithë të çmendur pas Evës”, është titulli i këtij shërbimi fotografik i vënë nga revista. Një shërbim me të vërtetë i veçantë, në të cilin Eva e ka luajtur rolin e saj mjaft bukur dhe me tepër ironi.

Në fundit e kësaj loje ajo arrin të lirohet dhe të shtrihet e vetme në krevat.

r.b/NOA

KOMENTE