Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /home/lajmegenalftp/public_html/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Mbyllet debati për kasat
English

Fotolajm – Mbyllet debati për kasat

Tregtarë të tregut të Medresesë duke protestuar para Kryeministrisë paraditen e sotme për mosvendosjen e kasave fiskale. Ministri i Financave Ridvan Bode ka takuar 4 përfaqësues të tyre, ku është vendosur që deri në fund të vitit të mos vendosen kasat fiskale dhe më pas të blihen nga tregtarët. NOA/LSA
KOMENTE