English

Urgjent - Tiranë, burrë e grua gjenden të vdekur në shtëpi, dyshohet flijim pas vrasjeje

Tiranë, 24 Shtator 2010 NOA – Një burrë dhe një grua sapo janë gjetur të vdekur në banesë në një pallat që ndodhet pranë Gardës së Republikës.

Çifti i vdekur, Merita dhe Panajot Proshka, dyshohet të jenë viktimë e para e vrasjes dhe i dyti i vetëvrasjes por ende ngjarja e sapozbuluar po i nënshtrohet hetimit.

Banesa ndodhet pranë Gardës dhe përballë Tirana Bank dhe policia momentalisht po kryen procedurat rutinë, raporton gazetari i NOA në vendngjarje,

Trupat e të ndjerëve ndodhen ende në vendin e ngjarjes kurse shumë njerëz kureshtarë janë grumbulluar.

r.n/NOA Vijon...

KOMENTE