Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Madona, në kërkim të një vile në liqenin Maggiore
English

Madona, në kërkim të një vile në liqenin Maggiore

Itali, 4 tetor NOA - Një vilë tepër e madhe, luksoze dhe e mbuluar nga gjelbërimi, në mënyrë të tillë që të garantojë privatësi, por sigurisht me pamje nga liqeni.

Këto janë parametrat idealë të shtëpisë që i është vënë në kërkim këngëtarja Madona në zonën e liqenit Maggiore dhe duke u bazuar në zërat e fundit nuk do të ketë limit në çmim.

Për momentin akoma nuk është bërë asgjë e ditur, megjithatë duhet thënë se në kërkim janë vënë një ekip i posaçëm për të gjetur shtëpinë e kërkuar nga Madona dhe tashmë mund të themi se ata janë në pritje të ofertës së saj.

Flitet se ata do të jenë në gjendje të përmbushin kërkesat e këngëtares, por gjithçka do të varet nga sasia e të ardhurave që do të shpenzojë ylli i popit.

r.b/NOA

KOMENTE