Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shpërthejnë në të qeshura në një spot publicitar (VIDEO)
English

Shpërthejnë në të qeshura në një spot publicitar (VIDEO)

Protagonistët, Roger Federer dhe Rafa Nadal. Shikoni videon

Më 21 dhjetor në Zyrih, do të zhvillohet një ndeshje tenisi ndërmjet Roger Federer dhe Rafa Nadal.

Ky event do të marrë emrin e “Match for Africa” (Ndeshje për Afrikën) dhe të gjitha përfitimet do të shkojnë për bamirësi në kontinentin e zi.

Dy tenistët xhiruan dhe një spot të shkurtër për të reklamuar këtë event, ku në video shihet mjaft mirë se kishin vështirësi në xhirime si rrjedhojë e të qeshurave.

r.b/NOA

{youtube}JsMhdAowzT0{/youtube}

KOMENTE