Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjendet i vrarë komandanti i rendit në Vlorë
English

Gjendet i vrarë komandanti i rendit në Vlorë

Vlorë, 18 tetor, NOA – Eshtë qëlluar me plumb, pastaj është lënë i vdekur brenda makinës së tij, në rrethana mjaft enigmatike, komandanti i shërbimeve të rendit në qytetin e Vlorës.

Ngjarja e rëndë konfirmohet në mënyrë paraprake nga burimet policore të qytetit bregdetar për agjencinë e Lajmeve NOA, duke saktësuar se viktima mban emrin Roland Lika, është 46 vjeç dhe se dyshohet që ai ka mbetur i vrarë gjatë ndjekjes së një personi të dyshuar.

Më tej, thuhet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Çole”, në orën 4.00 të mëngjesit duke u gdhirë dita e sotme, ndërsa nuk dihen më tepër detaje rreth saj.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë, e cila i mori jetën kolegut të tyre...(vijon).

n.e/NOA

KOMENTE