Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Anna, 007 ruse tashmë në pozime erotike për revistën Maxim
English

Anna, 007 ruse tashmë në pozime erotike për revistën Maxim

Rusi, 22 tetor NOA - Veshje dhe poza shumë provokuese, Anna Chapman, ish-spiunia ruse tashmë mund të themi se është bërë pjesë e kopertinave të revistave të shumta në të gjithë Evropën.

Faktikisht edicioni rus i Maxim I ka dedikuar një shërbim fotografik tepër erotik dhe kjo për numrin e nëntorit. Me sa duket Anna ka gjetur suksesin e saj të vërtetë dhe këtë gjë është duke e bërë në sajë të fizikut të saj.

28-vjeçe, me një master në ekonomi dhe masa trupore të përkryera 90-60-90, Chapman, konsiderohet si një ndër femrat më seksi në Rusi.

r.b/NOA

KOMENTE