Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
BlackBerry PlayBook, disa të dhëna të reja mbi tabletën e Research In Motion
English

BlackBerry PlayBook, disa të dhëna të reja mbi tabletën e Research In Motion

Tiranë, 22 Tetor, NOA- Janë bërë të ditura disa nga detajet e BlackBerry të ri PlayBook, tablet e Research In Motion e cila u njoftua nga vetë kjo kompani muajin e shkuar.

Tashmë dihet se ajo do të prezantohet në treg në versionin 16, 32 ose 64GB memorie të brendshme dhe bateria do të ketë një kapacitet prej 5.400 mAh. BlackBerry PlayBook, ashtu siç u bë e ditur gjatë prezantimit të tij do të ketë një peshë prej vetëm 400 gramësh dhe do të karakterizohet nga një ekran me prekje prej 7 polësh. Procesori i tij, është bërë e ditur se, do të ketë një frekuencë prej 1 GHz.

r.b/NOA

KOMENTE