Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Sutjena 2 milionë dollarë
English

Fotolajm – Sutjena 2 milionë dollarë

Shtëpia e modës “Victoria's Secret" ka prezantuar sot në Nju Jork një palë sutjena prej dy milionë dollarësh, të gjitha të qëndisura me ar, diamante dhe zafir. Ato i ka mbajtur modelja braziliane Adriana Lima, e cila i ka ekspozuar me shumë sharm.
KOMENTE