Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Koloneli i ushtrisë rrezikon dënimin me vdekje, ishte një vrasës serial
English

Koloneli i ushtrisë rrezikon dënimin me vdekje, ishte një vrasës serial

Kanada, 22 Tetor, NOA- Piloti kryesor i Mbretëreshës Elisabetta, i cili më pas u bë kolonel i marinës ushtarake, ka qenë një shembull i vërtetë për të gjithë tek i cili askush nuk mund të dyshonte.

Megjithatë Russell Williams tashmë rrezikon dënimin me vdekje për një vrasje të dyfishtë dhe dhunë seksuale. Personi në fjalë, një 47 vjeçar, ka pohuar se ka vrarë dy femra, ka përdhunuar dy të tjera dhe ka hyrë në apartamentet e shumë të tjerave për ti marrë të brendshmet e tyre.

Komandanti pohoi se ishte tepër I varur nga ky fiksim deri në atë pikë saqë kërkonte dhe ti fotografonte veshjet intime të grave. Kanadaja tashmë po kalon një gjendje shikuese për një histori e cila konsiderohet si e pabesueshme. Mund të themi me siguri se koloneli për më shumë se dy vite ka realizuar një jetë të dyfishtë.

r.b/NOA

KOMENTE