Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hamburg - Mynih ndahen me rezultatin 0:0
English

Hamburg - Mynih ndahen me rezultatin 0:0

Berlin, 24 tetor, NOA - Në ndeshjen e së premtes në Bundesligën gjermane në futboll, skuadra e Hamburgut dhe ajo e Bajernit të Mynihut u ndanë pa gola, ndeshja përfundoi me rezultatin 0:0.

Ndërkohë si president i Federatës Gjermane të Futbollit mbetet Theo Zwanziger. 65 vjeçari u rizgjodh të premten në kongresin e Federatës njëzëri edhe për tre vite të tjera në këtë post.

Ndeshjet e sotme sollën këto rezultate: Frankfurt - Shalke 0:0, Mënhengladbah - Bremen 1:4, Frajburg - Kaizerslautern 2:1, Hanover - Këln 2:1, Nyremberg - Volfsburg 2:1.

a.k/NOA

KOMENTE