Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Në Illinois, pishina me simbolin e Batman
English

Në Illinois, pishina me simbolin e Batman

SHBA, 26 Tetor, NOA- Në Illinois është dikush që ka realizuar ëndrrën e tij duke ndërtuar këtë pishinë fantastike (që ju shihni në foto) me simbolin e Batman në një vilë të bukur tipike amerikane.

Pronarët e vilës, të cilët për arsye private duan të mbeten anonimë, thanë per mediat vendase se simboli shtrihet në pjesën e poshtme të pishinës dhe është ndërtuar për djalin e tyre.

a.e./NOA
KOMENTE