Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Motorola Olympus MB860 disa karakteristika të reja
English

Motorola Olympus MB860 disa karakteristika të reja

SHBA, 27 tetor NOA - Është rikthyer sërish në temën e telefonave celularë, Motorola Olympus MB860, smartphone Android, specifikimet e të cilit u aprovuan ditët e kaluara nga WiFi Alliance.

Ai do të bazohet në teknologjinë e Nvidia Tegra 2, por tashmë është bërë e ditur se ekrani i tij do të jetë i një madhësie 4 polëshe dhe me shumë mundësi i një rezolucioni më të lartë se WVGA që ka karakterizuar smarphonët e fuqishëm të tipit të tij. Siç është bërë e ditur Motorola Olympus MB860, në tregun e SHBA-së do të lançohet në muajt e parë të vitit të ardhshëm.

r.b/NOA

KOMENTE