Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm/RENEA jep spektakël në qendër të kryeqytetit
English

Fotolajm/RENEA jep spektakël në qendër të kryeqytetit

Forcat speciale “RENEA”, kanë bërë dje një demonstrim force në qendër të kryeqytetit. Një aksion i improvizuar në kapje të grabitësve të një banke. Rastet e shpeshta të tentativave për grabitje bankash në vend kanë bërë që një nga repartet më të specializuara kundër krimit të tregojnë aftësitë e tyre. Demonstrimi i forcave “RENEA”, u bë dje para Muzeut Kombëtar me rastin e Panairit shqiptar mbi Mbrojtjen dhe Sigurinë ALMEX 2010.

KOMENTE