English

Rikthehet Michelle Bombshell

SHBA, 4 nëntor NOA - Michelle Bombshell Mc Gee është rikthyer. Me më shumë tatuazhe dhe më provokuese se kurrë. E dashura historike e Jesse James, tashmë ish bashkëshorti i Sandra Bullock, modelja-porno është fotografuar në Hollivud së bashku me një mikeshë të saj, me të cilën me sa duket ndan pasionin e tatuazheve.

Jesse tashmë mund të themi se i përket vetëm të shkuarës, pasi ajo tashmë ka objektiva të tjerë.

r.b/NOA

KOMENTE