English

Mariah Carrey prezanton videon e re (VIDEO)

SHBA, 4 nëntor NOA - E bukur dhe e lumtur, është duke projektuar në një dimension 60-vjeçareje.

Mariah Carey kthehet në pistë me videon e re “Oh Santa”, e cila do të lançojë albumin e saj, “Merry Christmas II You”, që tashmë ndodhet në majat e klasifikimeve amerikane.

Ndërkohë, ylli i popit ka treguar në emisionin e Ellen DeGeneres në lidhje me periudhën e saj të shtatzënisë deh ka theksuar se ndihet tepër e lumtur si për jetën e saj private ashtu dhe për suksesin profesional.

r.b/NOA

{youtube}nvYstd1v0os{/youtube}

KOMENTE