Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Preciado: Murinjo është një antipatik
English

Preciado: Murinjo është një antipatik

Spanjë, 13 nëntor NOA - Jo të gjithë bien pre e provokimeve të Murinjos dhe javën e ardhshme të kampionatit spanjoll, në Gijon, tekniku portugez do të përballet kundrejt një kolegu shumë të irrituar me të.

“Është shumë antipatik, nuk më pëlqen aspak dhe këtë do t’ia them dhe drejtpërdrejt”, - deklaroi Manuel Preciado, trajneri i skuadrës së Sporting Gijon, që sipas Murinjos, ka hedhur në fushë një formacion jo kompetitiv ndaj rivalëve të Barcelonës.

“Është shumë fals, kush kujton se është ky njeri?”, - përfundoi në deklaratën e tij Preciado.

r.b/NOA

KOMENTE