English

Bie nga skela, vdes punëtori

Durrës, 17 nëntor, NOA – Ndërsa punonte në skelën e një pallati në ndërtim e sipër, një punëtor 45-vjeçar ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale.

Ngjarja e cila raportohet për agjencinë e Lajmeve NOA nga burimet policore të Durrësit, tregon sesi ajo ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërsa viktima mban emrin Hamit Meti.

Mësohet se ai ka rënë nga kati i katërt i pallatit ku punonte dhe në vendngjarje tani gjenden forcat e policisë të cilat kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes...(vijon)

n.e/NOA
KOMENTE
  • Ana Durres08:54 - 26 Maj 2011
    mbase per momentin policija ka dashur te zbardh centjen,por si rrjedhjoj te ndonje shkaku gjithcka u la pezull...arsyrja nuk dihet,mos valle jan korruptuar,cdo gje do zbuluar,skemi shtet skush ste mbeshtet...ky eshte shteti jone mjer kush vdes se te tjeret jetojne,cdo gje ne kohen dhe vendin e caktuar kurr data 17 ska per tu harruar