Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aquilani: Juve, dua të qëndroj
English

Aquilani: Juve, dua të qëndroj

Torino, 18 nëntor NOA - Rinis në Klagenfurt aventura e përfaqësueses për Alberto Aquilanin, por fjalët tij të para janë për Juventusin.

“Objektivi im fillimisht ishte për tu rikthyer në kombëtaren italiane dhe nëse ja dola mbanë, i detyrohem gjithçka klubit të Juventusit dhe Delnerit që më dha besimin dhe vazhdimësinë që kërkoja”, - tha mesfushori.

Përsa i përket të ardhmes, Aquliani, ka shprehur dëshirën e tij për të vazhduar në këtë skuadrën, pasi ai kërkon që të hapë një cikël të ri pikërisht me fanellën e bardhë e zinjve.

r.b/NOA

KOMENTE