Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Britani, filmi pornografik projektohet tek një pallat
English

Britani, filmi pornografik projektohet tek një pallat

Britani e Madhe, 19 nëntor NOA - Disa studentë tepër shakaxhinj, kanë gjetur një mënyrë shumë të këndshme për të kaluar netët në të Bournemouth University në Dorset, Angli, duke projektuar në një pallat filma pornografikë. Projektimi ka prekur vetëm katër katet e ndërtesës dhe përgjatë gjithë natës mbeti në syrin e habitur të fqinjëve dhe kalimtarëve.

r.b/NOA

KOMENTE