Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Natalie Portman si asnjëherë tjetër
English

Natalie Portman si asnjëherë tjetër

SHBA, 19 nëntor NOA - Që beteja e saj kundër lakuriqësi kishte ardhur në fund, tashmë ishte ndjerë, por që Natalie Portman të shfaqej pa asnjë kundërshti në këtë gjendje, nuk ishte parashikuar. Aktorja, në fakt, është pothuajse e zhveshur në komedinë e re “Your Highnness”. Në një skenë të filmit Natalie, zhvishet për të notuar duke qëndruar vetëm me të brendshmet e saj.

Së bashku me Portman, në kastin e aktorëve të filmit është dhe Zooey Deschanel, James Franco dhe Danny McBride. Filmi do të dalë në muajin prill të 2011 dhe trailerat që tani janë censuruar si pasojë e disa skenave të konsideruara të nxehta.

r.b/NOA

KOMENTE