English

Humbja e dytë radhazi nuk e tremb Ancelottin

Londër, 22 nëntor NOA - Mos u frikësoni, ne jemi Chelsea. Humbja e dytë radhazi, ajo me Sundeland dhe tashmë me Birmingham, është ndjerë dhe nga Carlo Ancelotti, i cili që kur ka ardhur në drejtim të kësaj skuadre nuk kishte pësuar ndonjëherë diçka të tillë. Dy ndeshje të tilla londinezët nuk i kishin provuar që prej katër vjet e gjysmë.

“U kam thënë lojtarëve se nuk duhet të humbasim besimin. Këtë herë kemi luajtur mirë, por ishim thjesht të pafat. Vetëm rezultati ishte negativ”, - përfundoi Ancelttoi.

r.b/NOA

KOMENTE