English

Njoftim/ Prokuroria: Kapet drogë në linjën Panama-Shqipëri

“Ju njoftojmë se në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, dt. 22.11.2010, ora 14.30, do të zhvillohet një Konferencë për Shtyp lidhur me operacionin qe çoi ne arrestimin e pesë shtetasve dhe sekuestrimin e një sasie droge ( kokainë), që kish ndjekur linjën Panama- Shqipëri”

KOMENTE