English

Video hard për Belen Rodriguez, hetohet një i dyshuar për shantazh

Milano, 23 nëntor NOA - Kthehu në temë dite videoja famëkeqe “hard” e Belen Rodriguez. Zyra e prokurorisë në Milano tashmë ka shënuar në listën e të dyshuarve një argjentinas me emrin, Martinez Pardo dhe kjo me akuzën e shantazhit që ai ka bërë në drejtim të bukuroshes venezueliane. Personi i akuzuar për shantazh, i ka kërkuar Belen 500 mijë euro për të mos shpërndarë imazhet e videos që kishte në zotërim dhe kjo kur ata ishin ende të rinj.

Pardo fillimisht ishte përpjekur të shiste këtë video në disa gazeta dhe më pas kishte vendosur të përballej me Belen duke e kërcënuar se do të publikonte fotografi në qoftë se ajo nuk do ti jepte paratë e kërkuara. Videoja për të cilën flitet, supozohet të jetë një marrëdhënie e Belen, kur ajo ishte në moshën 17 vjeçare. r.b/NOA

KOMENTE