Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Eto’o kërkon falje për tifozët e Interit
English

Eto’o kërkon falje për tifozët e Interit

Milano, 25 nëntor NOA - Samuel Eto'o, tre ditë pas goditjes me kokë që bëri ndaj Cesar të Chievos, ka kërkuar ndjesë me anë të një deklarate për shtyp.

“Kërkoj falje ndaj të gjithë lojtarëve dhe sidomos ndaj gjyqtarëve, të cilët nuk arritën ta shihnin këtë faull, por edhe ndaj gjithë tifozëve të Interit dhe të gjithë atyre që duan sportin e futbollit”, - shkroi sulmuesi kamerunas në lidhje me këtë çështje.

“Ndjesa ime shkon dhe në drejtim të trajnerit dhe presidentit Moratti që ka pasur gjithmonë besim tek mua”, - përfundoi ai.

r.b/NOA

KOMENTE