Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /home/lajmegenalftp/public_html/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent – Arrestohen në Kosovë, tre aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!
English

Urgjent – Arrestohen në Kosovë, tre aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Lipjan, 28 Nëntor 2010 NOA - Në orën 17:40 sot pasdite, në qendër të Lipjanit, në Kosovë, u arrestuan tre aktivistë të Lëvizjes VETËVENDSJE!?

Aktivistët Nderim Matoshi, Astrit Fazliu dhe Qendrim Murati u arrestuan gjatë heqjes së flamujve të Ahtisaarit dhe vënies së flamujve kombëtar.

a.b/NOA Vijon...

KOMENTE