English

Urgjent/ Arratiset i burgosuri nga burgu 313

Tiranë, 2 dhjetor, NOA – Arratisja e një personi të dënuar ka ndodhur paraditen e sotme nga mjediset e burgut 313, ndërsa ende nuk dihet identiteti i saktë i tij dhe mënyra sesi mund ta ketë realizuar atë.

Lajmi konfirmohet në mënyrë paraprake për agjencinë e Lajmeve NOA nga burimet e policisë së Tiranës, të cilat ende nuk japin ndonjë detaj mbi këtë arratisje, apo mbi personin që e kreu atë, duke mos konfirmuar ende asnjë pistë konkrete.

Deri tani, qarkullon emri i të dënuarit Ajet Marku, i dënuar për vjedhjen e një filiali banke në Tiranë, si ai i të arratisurit, por ende nuk ka një gjë zyrtare në lidhje me këtë emër.

n.e/NOA

LEXONI DETAJET E FUNDIT

KOMENTE