Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Carlo Ancelotti, e ardhmja tek Chelsea është në dyshim
English

Carlo Ancelotti, e ardhmja tek Chelsea është në dyshim

Londër, 7 dhjetor NOA - Është padyshim momenti më i vështirë i përvojës angleze për Carlo Ancelottin. Barazimi 1-1 me Everton ditën e shtunë, e ka zbritur Chelsean në vendin e tretë në klasifikimin e përgjithshëm, ku kanë arritur të marrin vetëm një fitore në gjashtë ndeshjet e fundit të Premier League.

Janë të shumtë zërat e lamtumirës që fliten në Londër në lidhje me teknikun italian dhe kjo pasi po flitet dhe për një ardhje të mundshme të Pep Guardiolës.

Në të gjithë këtë situatë e ardhmja e Ancelottit do të varet në tre ndeshjet ne vazhdim ku Chelsea pritet nga Tottenham, United dhe Arsenal.

r.b/NOA

KOMENTE