English

Urgjent/ Alarm për bombë në Ballsh

Ballsh, 7 dhjetor, NOA – Një alarm për bombë ka tronditur të gjithë qytetin e Ballshit pak minuta më parë.

Siç raporton paraprakisht nga vendngjarja korrespondenti i agjencisë së Lajmeve NOA, bëhet fjalë për bombën e vendosur në automjetin e një punonjësi të bashkisë së këtij qyteti.

Ndërkaq, forcat e policisë kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje pas sinjalizimit dhe janë duke verifikuar situatën .... (vijon)

n.e/NOA

KOMENTE